Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81942/virtual/www/domains/studentiq.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 853
Přípravné kurzy na VŠ a k maturitě | StudentIQ | Praha | studentIQ.cz

Nabídka kurzů show

Naše kurzy mají široký záběr, a to jak z pohledu probíraných předmětů, tak i z pohledu časového. Díky tomu jsme schopni vyhovět Vašim potřebám. Z hlediska předmětů se zaměřujeme na matematiku, fyziku, chemii a biologii. Zmíněné předměty probíráme v takovém rozsahu, abychom Vás byli schopni připravit na maturitu, přijímací zkoušky na vysokou školu či na samotnou zkoušku na vysoké škole. Více se o jednotlivých kurzech dozvíte v další odstavcích.

Maturita

Nejste si jisti, zda Vás na škole naučili všechno ke zdárnému zvládnutí maturity? Nezoufejte, od toho jsme tu my! Náš kurz Vám pomůže s přípravou a naučí Vás vše potřebné k úspěšnému absolvování této „zkoušky dospělosti“. 

Přijímačky

Chcete se dostat na medicínu nebo technicky orientovanou vysokou? Máte pocit, že Vaše znalosti ze střední školy nejsou úplně ideální? Chcete mít jistotu, že se Vám splní Váš sen? Tak vybírejte z některého z našich kurzů!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít