Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81942/virtual/www/domains/studentiq.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 853
StudentIQ - Váš studijní pomocník | studentIQ.cz

Provozovatel

Asi Vás zajímá, kdo za celým projektem stojí. Jmenuji se Adam Kecek a kromě práce v oblasti jaderné energetiky se věnuji výuce studentů. Podobně jako mnoho dalších jsem začínal soukromým doučováním, kde jsem se zaměřoval zejména na děti s různými „dys“ vadami. Získal jsem tak obrovské množství zkušeností, které se nyní snažím zúročit.

Posledních pár let jsem působil jako lektor fyziky ve výukovém centru AZ Smart, které bohužel na podzim 2016 ukončilo svou činnost. Na podnět studentů jsem pak společně s kolegy založil novou školu, ve které hodláme pokračovat jako doposud. Realizovat kvalitní a dostupné vzdělání všem, kteří se chystají k maturitě nebo k přijímacím zkouškám na vysokou. Nabízíme kurzy zaměřující se na lékařské fakulty, kde vyučujeme chemii, biologii a fyziku. Kurzy máme nejen pro mediky, ale i pro adepty technických či přírodovědně zaměřených škol. Kurzy jsou buďto formou denního pomaturitního studia, dálkově o víkendech nebo v týdnu v podvečerních hodinách. Samozřejmostí jsou i další samostatné kurzy jednotlivých předmětů. Pokud máte zájem, vytvoříme Vám i soukromý kurz na míru.

Sledujeme současný vývoj školství a snažíme se reflektovat to, co se děje kolem nás. V návaznosti na neúspěšnost u státních maturit jsme vytvořili kurzy pro maturanty. Těm, co se teprve chystají pomůžeme s přípravou během školního roku. Ti, kteří neuspěli u prvního pokusu nemusí zoufat, máme speciální intenzivní letní kurz k maturitě z matematiky!

Věřím, že společně to zvládneme, ohlasů na naši práci je víc než dost a úspěšnost našich studentů je skvělá. Teď už jen vybrat kurz, přihlásit se a využít skvělých cen!

Adam Kecek

Pštrossova 188/12

Praha 1

110 00

IČO: 05697344

Podnikatel je zapsán u Živnostenského rejstříku ÚMČ Praha 1

Účet veden u Air Bank

ČÚ: 1575992017/3030

BIC: AIRACZPP

IBAN: CZ5730300000001575992017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít