Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81942/virtual/www/domains/studentiq.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 853
Přípravné kurzy na VŠ a k maturitě | StudentIQ | Praha | studentIQ.cz

O nás

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá a kdo za celým projektem stojí? Chcete se více dozvědět o našich kurzech? Tak jste tu správně! V následujících odstavcích se Vám pokusíme na vše odpovědět.

Kdo jsme a jak jsme vznikli?

Po mnoho let jsme pracovali pro jednu etablovanou výukovou agenturu, která však neočekávaně ukončila svou činnost v roce 2016. Na žádost studentů, kteří ze dne na den přišli o možnost vzdělávání a přípravy na přijímací zkoušky, jsme se rozhodli pokračovat. Věříme, že navážeme na kvalitní vzdělání, které jsme po celé roky poskytovali a budeme vše nadále efektivně rozvíjet.

Jaké typy kurzů nabízíte?

Máme širokou škálu kurzů pokrývajících jednotlivé předměty až po speciální balíčky určené pro adepty vysokých škol lékařského či technického zaměření. Tyto kurzy se dále dělí podle toho, zda jsou na celý rok nebo jen jeho část a taktéž zda kurz probíhá v týdnu dopoledne či večerech nebo o víkendech. Vše je navíc optimálně časově rozloženo tak, aby naši studenti byli ideálně připraveni! Více o jednotlivých kurzech naleznete zde.

Jaké předměty vyučujete?

Zaměřujeme se na matematiku, fyziku, chemii a biologii. Do budoucna se chystáme rozšiřovat i do oblasti humanitních věd a vyhovět tak Vašim potřebám.

Co Vaše kurzy pokrývají?

Závisí na typu kurzu, avšak obecně lze říci, že pokrýváme kompletní středoškolské učivo potřebné k  maturitě či přijímacím zkouškám na vysokou školu. Připravujeme však i speciální kurzy pro vysokoškoláky. Pravidelně aktualizujeme naše materiály a vytváříme tak poctivý základ, který Vás naučíme!

Jak probíhá hodina?

Přesný průběh hodiny závisí přímo na lektorovi. Základem je přednáška na danou problematiku, při níž je probrána teorie, která je dále podrobně ilustrována na příkladech. Lektoři využívají širokého spektra podpůrných materiálů, které jsou dále k dispozici studentům.

Dáváte studentům materiály k výuce?

Ano! Po každé hodině, nejpozději do týdne, nahrávají lektoři materiály na náš, případně svůj web. Studenti tak mají přístup jak k přednášce, tak třeba i k řešeným příkladům. Pokud tedy náhodou chybíte na výuce, nemusíte zoufat a k materiálům se snadno dostanete.

Jsou během kurzu zkoušky?

Každý kurz je zakončen testem, který podrobně vyzkouší to, jak je student připraven. V případě celoročních kurzů jsou tyto testy prováděny i v pololetí. Na základě výsledků získávají studenti certifikát.

A kde probíhá výuka?

Podobně jako v předchozích letech budeme vyučovat v budově Fakulty tělesné výchovy a sportu UK na adrese José Martího 31, 162 52 Praha 6.

Máte zájem o další informace? Neváhejte nás kontaktovat!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít